Wieczór Panieński

Wieczór panieński to zgodnie z tradycją przysłowiowy ostatni dzień “wolności” przyszłej Panny Młodej. Jeśli pragniecie by ten wieczór był wyjątkowy, niezapomniany oraz szalony to jedną z głównych atrakcji tej nocy powinien być tancerz na wieczór panieński. Tancerz erotyczny Army of Lovers to idealny strzał w dziesiątkę przy organizacji wieczorów panieńskich. Wszyscy nasi chippendales to perfekcyjnie zbudowani tancerze a tej wyjątkowej nocy specjalnie dla Panny Młodej jeden z nich wykona wyjątkowy taniec erotyczny który dostarczy gorących wrażeń, obudzi w Paniach żądze i pozwoli zapamiętać ten występ do końca życia.

Jesteśmy profesjonalistami w pokazach erotycznych a każdy nasz  tancerz na wieczór panieński przygotowuje się indywidualnie. Stroje, muzykę a nawet charakter pokazu staramy się dopasować do oczekiwań organizatorek wieczoru panieńskiego. Nic nas nie ogranicza, a w sposób elastyczny dopasowujemy się do stawianych wymogów. Drogie Panie tej nocy puśćcie wodzę fantazji, a striptiz na wieczorze panieńskim wykona przystojny policjant, romantyczny marynarz, silny żołnierz czy męski kowboj. W zakładce Tancerze można wybrać który z Panów umili Wasz wieczór panieński.

Wieczór panieński

Dlaczego wieczory panieńskie z Army of Lovers są wyjątkowe? Bo nasi tancerze erotyczni, poza tym, że są przystojni, męscy i powalają samym wyglądem, potrafią tańczyć. Dla nas striptiz to coś więcej niż tylko zrzucenie ubrania. Nasi chippendales to kulturalni i dowcipni faceci, którzy bawią się w pracy. Zawsze są skłonni do tego, żeby zaspokoić Wasz oczekiwania i zmienić pokaz w imprezę tak indywidualną, że niepodobną do jakiejkolwiek innej.

Wieczór panieński – zadbamy o detale

Jeśli zamówisz marynarza, to przyjedzie w oryginalnym mundurze, a jeśli policjanta, to wyposażymy go lepiej niż prawdziwy komisariat. Takie detale dodają całemu pokazowi smaczku, który później zostaje na długo. Panowie przyjeżdżają zapewnić Wam rozrywkę na wieczorze panieńskim i uwierzcie nam – są w tym naprawdę świetni. Spora różnorodność scenariuszy, ale żadnego sztywnego schematu, duża dowolność, ale przede wszystkim perfekcyjny striptiz, którego nie zapomnisz. O tak, nasi chippendales dadzą Ci zasmakować po raz ostatni wolności, i to wolności takiej, jaką zawsze chciałaś mieć.

Tancerze erotyczni Army of Lovers to profesjonaliści – żadnej amatorki, zero fuszerki. Każdy krok, każdy ruch ma swoje miejsce i czas – ci faceci naprawdę wiedzą, co zrobić, żeby temperatura wzrosła do granic możliwości. Chcesz to poczuć na własnej skórze? Chcesz przeżyć niezapomniane emocje i poczuć dreszcz podniecenia? Żaden problem – tylko daj nam znać, który z panów ma zamienić Twój wieczór panieński w imprezę, jaka zdarza się raz w życiu.

Zobacz także: Wieczór Kawalerski

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Tancerz erotyczny na wieczór panieński