Striptiz męski, Striptizer, Chippendale na Wieczór panieński
Łódź, Sieradz, Bełchatów

Thomas to tancerz erotyczny, który ma wbudowany w sobie zestaw czujników temperatury. Tak umiejętnie planuje swój show, że potrafi przejść w dowolnym czasie od temperatury zamarzania do wrzenia. Robi to stopniowo, ale nie musi się nad tym zastanawiać. Ma naturalną łatwość czynienia ze swojego striptizu męskiego akcji, która pędzi coraz szybciej. Cały czas przy tym jednak skupia się na reakcji osób dookoła – jest zaskakująco szybki i niebywale dokładny.

Thomas striptiz męski chippendales Bełhatów Thomas tancerz erotyczny chippendales Łódź Thomas chippendales na wieczór panieński Sieradz

Mamy przeczucie, że Thomas to tylko humanoid, bo żaden facet nie umiałby zrobić tego, co on. Nie znamy żadnego innego striptizera, który umiałby kontrolować temperaturę show w całym zakresie. Większość tancerzy potrafi ją znakomicie podnosić, a Thomas umie też obniżać. Niby niepotrzebny bajer, ale ma ważne zastosowanie – gdyby nie chłodził od czasu do czasu tłumu wokół siebie, to nauka miałaby aż nadto dowodów na istnienie samozapłonu, tym bardziej że każda kolejna iskra od Thomasa jest silniejsza od poprzednich. Ten facet znakomicie kontroluje wszystkich dookoła – każdy jego striptiz to precyzyjnie obliczone przedstawienie, którego scenariusz jest napisany pod konkretną imprezę, a po niej ląduje w koszu, żeby zostać zastąpiony kolejnym. Thomas nie powtarza show – może zrobić drugie, równie dobre, ale będzie już inne.
Ten facet to połączenie zimnego, analitycznego umysłu, z dziką bestią znakomicie kontrolującą każde drgnięcie mięśni (a ma co u niego drgać). To wybuchowa mieszanka, która rozsadza każdą imprezę. Jest wybrańcem na wielu spotkaniach zamkniętych, bo z wyjątkową łatwością wchodzi w swoje role. Świetnie czuje się też na wieczorach panieńskich, także tych niewielkich, gdzie znakomicie przydają się jego zdolności aktorskie. Ma dar, którego nie waha się wykorzystać, ponieważ striptiz w jego wykonaniu polega na odegraniu roli, a nie zdjęciu ubrań. Potrafi z każdego gestu zrobić ruch rządzący publicznością, a każda sztuka odzieży leci zawsze we wcześniej określonym kierunku i dokładnie na taką odległość, jaka jest Thomasowi potrzebna do wywołania doskonałego efektu.
Jest doskonale znany w światku łódzkich striptizerów, główną atrakcją wieczorów panieńskich w Sieradzu i nieoficjalnym misterem Bełchatowa. Częsty gość najlepszych klubów w regionie i wieczorów panieńskich, które właśnie dzięki niemu też stają się najlepsze.
Thomas jako jeden z naprawdę bardzo nielicznych chippendales potrafi wykonać striptiz zupełnie niepowtarzalny – ma facet swój urok i swój wyraźny charakter. To zresztą oczywiste – mózg księgowego i ciało modela to genialne połączenie, które na pewno przyda się na Twojej imprezie. Co planujesz? Wieczór panieński w klubie? Towarzyskie spotkanie w loży VIP-owskiej w luksusowym klubie? A może jakąś skromniejszą kameralną imprezę? Jeśli chcesz, żeby coś zostało z takiej zabawy, to Thomas o to zadba. Uwaga: pokaz Thomasa jest przeznaczony dla kobiet o naprawdę mocnych nerwach. Przy słabych można się za wcześnie rozgrzać i nie doczekać do wielkiego finiszu, a słowo „wielki” w przypadku Thomasa jest jak najbardziej na miejscu, bo każdy taki show jest wielki z każdej perspektywy. Jeśli więc zależy Ci na imprezie, która będzie miała niepowtarzalny charakter i urok, to daj sobie siana z fontanną czekoladową. Lepiej postaw na fontannę testosteronu. Daj nam znać, a my skontaktujemy Cię z Thomasem i od tej pory wszystko pójdzie z górki.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.