Tancerz Erotyczny

Army Of Lovers to  grupa tancerzy erotycznych. Nasi mężczyźni to przystojni i wysportowani tancerze erotyczni a zarazem profesjonaliści w swoim fachu. Taniec erotyczny, zdecydowane męskie gesty, wysportowane ciała oraz wspólna zabawa to gwarancja udanej imprezy. Jak również faktu że każda kobieta w towarzystwie naszego striptizera poczuje się wyjątkowo i seksownie. Tancerz erotyczny i jego pokazy to wyjątkowa atrakcja na wszelkie imprezy dla kobiet. Dzień Kobiet, babski comber, wieczór panieński, ladies night, urodziny, czy nawet coraz bardziej modne imprezy rozwodowe. Wymieniono tylko niektóre z wielu imprez na które można zaprosić naszego tancerza erotycznego.

Tancerz erotyczny? Na jakie imprezy?

Tancerz erotyczny na wieczorze panieńskim, urodzinach to imprezy zazwyczaj kameralne gdzie często pokazy robione są solo. Pokazy grupowe natomiast to atrakcja na imprezy z duża ilością kobiet jak dzień kobiet czy eventy klubowe i firmowe. Zakładka Pokazy to tam możesz zobaczyć filmy z naszym udziałem .

Tancerz erotyczny

Chcesz przeżyć erotyczne show, jakiego w swojej sypialni prawdopodobnie nie przeżyjesz nigdy? Masz ochotę na ociekające testosteronem podniecenie i żądzę, którą trudno ugasić (chyba że naszych tancerzy ucharakteryzujemy na strażaków, ale to raczej podniesie temperaturę show, zamiast obniżyć). Kogo chcesz – marynarza, pierwszego nieotyłego i naprawdę sprawnego policjanta, a może budowlańca, jedynego w tym kraju, którego nie bawi oparcie się o łopatę (ma zresztą tyle krzepy, że może użyć sztyla jako wykałaczki)?

Tancerze na cały wieczór

Dla naszych chłopaków to żaden problem. Tancerze erotyczni z Army of Lovers zawstydzają kulturystów. Przy okazji kasują też wszystkich nowoczesnych mężczyzn w rurkach, w które by im nogi nie weszły. Szukasz porządnego kopniaka dla wyobraźni, potrzebujesz erotycznego show, które nigdy nie wyblaknie w pamięci? Taniec erotyczny w wykonaniu najlepszych striptizerów w kraju (i jednych z najbardziej rozchwytywanych w całej Europie) na pewno da Ci zaspokojenie.

Taniec erotyczny w wykonaniu tych panów to prawdziwa sztuka. Przystojni, wysportowani, zbudowani sto razy lepiej niż goście na okładce Men’s Health. Gotowi wystąpić w roli, jaką przewidziała dla nich Twoja rozpalona wyobraźnia. Do wyboru jest parę naszych wypróbowanych scenariuszy, ale specjalnie dla Ciebie chętnie stworzymy zupełnie nowy Erotic Show z przystojnymi facetami w roli głównej.

Zobacz także: Tancerka Erotyczna

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Chippendales