Tancerz Erotyczny

Army Of Lovers to grupa tancerzy erotycznych. Nasi mężczyźni to przystojni i wysportowani tancerze erotyczni a zarazem profesjonaliści w swoim fachu. Taniec erotyczny, zdecydowane męskie gesty, wysportowane ciała oraz wspólna zabawa to gwarancja udanej imprezy. Jak również faktu że każda kobieta w towarzystwie naszego striptizera poczuje się wyjątkowo i seksownie. Tancerz erotyczny i jego pokazy to wyjątkowa atrakcja na wszelkie imprezy dla kobiet. Dzień Kobiet, babski comber, wieczór panieński, ladies night, urodziny, czy nawet coraz bardziej modne imprezy rozwodowe. Wymieniono tylko niektóre z wielu imprez na które można zaprosić naszego tancerza erotycznego.

502 778 415
info@armyoflovers.pl

 

Tancerz erotyczny

Tancerz erotyczny? Na jakie imprezy?

Tancerz erotyczny na wieczorze panieńskim, urodzinach to imprezy zazwyczaj kameralne gdzie często pokazy robione są solo. Pokazy grupowe natomiast to atrakcja na imprezy z duża ilością kobiet jak dzień kobiet czy eventy klubowe i firmowe. W zakładce pokazy okazy to tam możesz zobaczyć filmy z naszym udziałem .

Chcesz przeżyć erotyczne show, jakiego w swojej sypialni prawdopodobnie nie przeżyjesz nigdy? Masz ochotę na ociekające testosteronem podniecenie i żądzę, którą trudno ugasić (chyba że naszych tancerzy ucharakteryzujemy na strażaków, ale to raczej podniesie temperaturę show, zamiast obniżyć). Kogo chcesz – marynarza, pierwszego nieotyłego i naprawdę sprawnego policjanta, a może budowlańca, jedynego w tym kraju, którego nie bawi oparcie się o łopatę (ma zresztą tyle krzepy, że może użyć sztyla jako wykałaczki)?

Tancerze na cały wieczór

Dla naszych chłopaków to żaden problem. Tancerze erotyczni z Army of Lovers zawstydzają kulturystów. Przy okazji kasują też wszystkich nowoczesnych mężczyzn w rurkach, w które by im nogi nie weszły. Szukasz porządnego kopniaka dla wyobraźni, potrzebujesz erotycznego show, które nigdy nie wyblaknie w pamięci? Taniec erotyczny w wykonaniu najlepszych striptizerów w kraju (i jednych z najbardziej rozchwytywanych w całej Europie) na pewno da Ci zaspokojenie.

Taniec erotyczny w wykonaniu tych panów to prawdziwa sztuka. Przystojni, wysportowani, zbudowani sto razy lepiej niż goście na okładce Men’s Health. Gotowi wystąpić w roli, jaką przewidziała dla nich Twoja rozpalona wyobraźnia. Do wyboru jest parę naszych wypróbowanych scenariuszy, ale specjalnie dla Ciebie chętnie stworzymy zupełnie nowy Erotic Show z przystojnymi facetami w roli głównej.

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Chippendales