Tancerki Klubowe

Nasze tancerki to sympatyczne, uśmiechnięte dziewczyny dla których taniec jest pasją. Są profesjonalne, piękne, pełne pozytywnej energii i uroku osobistego. Tancerka klubowa dzięki swojej urodzie i umiejętnościom tanecznym  będzie niewątpliwą atrakcją i ozdobą każdej imprezy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów staramy się dostosowywać  nasze pokazy do tematyki  organizowanych imprez. Seksowne policjantki, gorące pielęgniarki, króliczki Playboya, słodkie uczennice… możliwości jest wiele.  Nasze tancerki klubowe miały przyjemność tańczyć   w  znanych i prestiżowych klubach oraz  brały udział w wielu różnorodnych event – ach w kraju i za granicą .

tan

Taniec klubowy to specyficzna forma sztuki, a może raczej performensu. Gdzieś w pół drogi między tańcem erotycznym a zwyczajną sztuką taneczną leży umiejętność wykonania figur, które nie pojawiają się w „grzecznych” układach tanecznych, ale też nie do końca pasują do tańca erotycznego. Umiejętność błyśnięcia umiejętnościami tanecznymi i pokazania pięknego ciała bez zbędnej wulgarności, ale i bez nadmiernego konserwatyzmu jest rzadka. Dlatego właśnie polecamy nasze tancerki klubowe.
Nie od dziś wiadomo, że to uśmiech najbardziej podkreśla kobiece piękno, dlatego stawiamy na wesołe tancerki, którym nie potrzeba zbyt rozbudowanego stroju. Wszystko oczywiście można dostosować do klimatu miejsca i imprezy, musisz tylko dać nam znać wcześniej, czego oczekujesz.
Doświadczenie i profesjonalizm są widoczne u dziewczyn z daleka. Taniec klubowy w ich wykonaniu jest czymś naprawdę niezwykłym. Nie tylko podnosi temperaturę w klubie, ale też dodaje imprezie specyficznego uroku, a same dziewczyny świetnie ośmielają gości. Dzięki nim nawet przeciętna muzyka brzmi lepiej, a średni klub zmienia się w miejsce, do którego każdy chce często wracać.
Oczywiście, jeśli chcesz, to możesz też na tę samą imprezę zaprosić DJ Topless, ale musisz zostawić otwarte drzwi, żeby seksapil miał się którędy wylewać. Bo zachwyt gości masz wtedy jak w banku. Jeśli nie – spokojnie, dziewczyny potrafią tańczyć tak doskonale, że same też rozbujają każdą imprezę.

Zobacz także: Inne

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.