Tancerka Erotyczna

Erotic Show w wykonaniu pięknych, zmysłowych tancerek erotycznych Army of Lovers to subtelny jak i na wysokim poziomie striptiz damski. Taniec erotyczny wykonywany przez nasze doświadczone tancerki. Tancerka erotyczna to idealna atrakcja na wieczór kawalerski, urodziny, męską imprezę firmową a także nocną atrakcję klubową. Striptiz damski jaki wykonuje nasza tancerka erotyczna ma na celu pobudzić zmysły każdego mężczyzny. Kuszące stroje, seksapil i piękne ciało, to walory które mają im w tym pomóc.

Nasze pokazy często przygotowujemy indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy, dobierając odpowiednie stroje, muzykę czy choreografię. Striptizerka swoje Erotic show może być wykonywane solo, na przykład: wieczór kawalerski, urodziny, gdzie publiczność to niewielka ilość mężczyzn która chce zrobić niespodziankę dla solenizanta czy Pana Młodego, a także pokazy w duecie czy grupowe organizowane w klubach całej europy jak również na wszelkich imprezach firmowych, eventowych, zlotów motocyklowych a także męskich imprezach integracyjnych.

502 778 415
info@armyoflovers.pl

 

Tancerka erotyczna

Gratka dla miłośników kobiecego piękna. Supermodelki to amatorki – nasze tancerki mają doświadczenie, jakiego można im tylko zazdrościć, urodę, którą aktorkom zapewnia jedynie Photoshop i umieją tańczyć tak doskonale, że wszystkie telewizyjne show są pokazem przedszkolaków. A przy tym cały pokaz dopasujemy do scenariusza, który ułożyła Twoja wyobraźnia. Ty decydujesz, czy striptizerki mają się pozbyć policyjnych mundurów, lekarskich kubraczków czy może jeszcze innego kostiumu.

Tancerka erotyczna? A może tancerki?

Taniec erotyczny rozpala zmysły dlatego, że jest świetnie zorganizowany. Striptizerki tańczą w rytm świetnie dobranej muzyki, a światło podkreśla ich wdzięk. Emanujące seksem pokazy nigdy nie zacierają się w pamięci. Sam wybierz, czy chcesz obejrzeć pokaz indywidualny, czy w duecie. Jesteśmy także w stanie bez problemu przygotować pokazy z wielkim rozmachem dla kasyn czy klubów – w całej europie już podziwiano umiejętności i seksapil naszych tancerek erotycznych.

Tancerka erotyczna rozpali zmysły, pobudzi wyobraźnię, sprawi, że krew popłynie szybciej. Sam możesz zdecydować o klimacie show, wystarczy, że powiesz nam, co Cię kręci, a my zajmiemy się resztą. Możesz też wybrać jeden z naszych gotowych tematów pokazów. Ale uwierz – nasze tancerki potrafią o wiele więcej, niż sugerują to zdjęcia i filmy na stronie. Po prostu emocje trudno jest pokazać nawet w najlepszym materiale.

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Erotic show to pokaz tańca w wykonaniu tancerek erotycznych.