Striptizer

Striptizer na wieczór panieński? Wieczór panieński jest raz w życiu, w każdym razie organizując go czyni się takie założenie. Ostatnie chwile wolności trzeba odpowiednio uczcić. Czasy, w których do uczczenia ich i zapamiętania wystarczyło grono najbliższych koleżanek, mały pokój, jakaś muzyczka i własnoręcznie zrobione kanapki mamy już za sobą. Dziś wieczór taki świętuje się co najmniej tak samo gorąco i szaleńczo jak wieczór kawalerski. Wieczór ten poprzedza noc, w której nieświadoma niczego niewiasta ma ujrzeć swego wybranka w naturze i pełnej krasie. Być może, zdarzy się coś jeszcze… Hołdując temu złudzeniu i towarzyszącym mu zabawom, na wieczory panieńskie zapraszamy mężczyzn, którzy rozbiorą się i pokażą co nieco. Nie są to jednak zwykli faceci, lecz fachowcy w pełni przygotowani do swojej roli. Jeśli chcesz, by Twój ostatni wieczór przed ślubem zapamiętany został równie dobrze jak wesele – zamów striptiz męski!

502 778 415
info@armyoflovers.pl

 

Striptizer

Kim jest striptizer?

Panowie uprawiający ten zawód, postrzegani są mylnie, jako ci, co rozbierają się na oczach kobiet. Rozbierają się i owszem, ale to zaledwie część ich pracy. Striptizer, to przede wszystkim tancerz, który porusza się tak, iż oczu oderwać się nie da. Jest przy tym pięknie zbudowany i wysportowany. Od razu widać, że dba o swoje ciało jak należy, szlifuje formę i doskonali swoje umiejętności. Roznegliżowane męskie ciało, podobnie jak kobiece staje się pięknie, gdy ktoś umie pokazać je, wyeksponować i zaprezentować.

Ubiór striptizera.

Nie tylko nagość, ale i ubiór striptizera bardzo się liczy. Tancerz wchodzi na scenę ubrany w stylizację, jakiej zażyczą sobie panie, które zaprosiły go na wieczór panieński. Co więcej, ubranie to zdejmowane jest powoli, dzięki czemu oglądające zdążą zauważyć każdy szczegół. Striptizer musi być ubrany porządnie i starannie, tak, by stylizacja była czytelna i jasna. W żadnym razie nie może mieć na sobie nic byle jakiego, bo to obniża jakość performansu.

Striptizer – Wygląd to nie wszystko.

Striptizer nie tylko rozbiera się i tańczy, to także osoba, która umie zabawić publiczność i przyciągnąć ją swoim spojrzeniem gestami i słowem. Tancerz powinien umieć czarować i skupiać na sobie uwagę. Musi być zmysłowy, nie przekraczając jednak pewnych granic. Prawdziwy striptiz męski to sztuka, której trzeba się długo uczyć i stale doskonalić.

Zaproszenie striptizera.

Zanim wybierzesz striptizera na swój wieczór panieński, zasięgnij opinii znajomych, zajrzyj do internetu i wybierz kogoś, kto uświetni, a nie zepsuje zabawy Tobie i Twoim koleżankom.

Zobacz również: Striptizerka

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.