Striptiz męski

Nie ma to znaczenia jak wyobrażasz sobie swój wieczór panieński. Na 99% pojawi się temat jakim jest: striptiz męski. Albo Ty albo Twoja przyjaciółka, któraś z was z pewnością poruszy ten temat. Dowodem na to jest to, że właśnie czytasz ten tekst. Na rynku istnieje wiele strona na których panowie oferują striptiz męski. Ale czy każda oferta to to samo? Czy ma to znaczenie kogo zaprosimy na nasz wieczór panieński? Odpowiedź jest tylko jedna… tak!

502 778 415
info@armyoflovers.pl

 

Striptiz męski

Jaki powinien być striptiz męski?

Panie, które decydują się na zaproszenie na swój wieczór panieński tancerza, oczekują że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń. Dla zainteresowanych Pań możemy zaaranżować praktycznie każdy pokaz. Najczęściej jednak, na liści pojawiają się aranżacje w stylu żołnierza, policjanta, budowlańca. Niezależnie od aranżacji oczekiwania są jednakowe, ma być zmysłowo, erotycznie, podniecająco i intrygująco. Zadaniem tancerza jest oczywiście rozpalenie publiczności ale przy tym musi zachować się szarmancko i kulturalnie. To zalety naszych tancerzy. Dodamy jeszcze profesjonalizm.

Jak powinien wyglądać tancerz?

Przede wszystkim idealne, wysportowane ciało ale czy to wszystko? Oczywiście nie… tancerz jak sama nawa mówi musi umieć się poruszać. Nie chodzi to oczywiście o zwykłe poczucie rytmu. Striptiz męski to coś zdecydowanie więcej niż taniec. Tancerz powinien oczarować publiczność umiejętnością zmysłowego poruszania silnym i wysportowanym ciałem. Głównym zadaniem tancerza, jak już wspominaliśmy, jest rozpalenie publiczności. A co powinien mieć na sobie? Odpowiedź jest bardzo prosta… to czego oczekują widzowie. Większość kobiet zwraca uwagę na detale. Nasi tancerze dbają nie tylko o wygląd swojego ciała ale również o to jak są ubrani. Rzeczą jasną jest to, że ubrania nie zostaną długo na tancerzu ale, dobre wejście to bardzo ważny element pokazu.

Pokaz.

Pokaz striptizu to nie tylko mężczyźni, ale także klimat. Odpowiednia muzyka, mocne drinki, do których barmani przez przypadek nie dolali soku, aranżacja, oprawa – to wszystko dostosowuje się do indywidualnych wymagań zainteresowanych kobiet. Na rynku wiele jest ofert od tancerzy, którzy zawsze tańczą tak samo. Nie należymy to tej grupy. Każdy pokaz to nowa improwizacja dostosowana do danej chwili.

Zapraszamy do kontaktu z nami chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.

Zobacz również: Striptizer

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.