Striptiz damski

Profesjonalnie wykonany striptiz damski wbrew pozorom nie jest zadaniem prostym. Całość pokazu złożona jest z wielu elementów, które dopiero połączone ze sobą tworzą spójną całość. Wyzwolone emocje tworzą niezapomniany i niepowtarzalny klimat.

502 778 415
info@armyoflovers.pl

 

Striptiz damski

Striptiz damski to nie tylko rozbieranie.

Przede wszystkim striptiz musi być wykonany przez atrakcyjną tancerkę. Ale świetna figura i ładna buzia to nie wszystko. Potrzebne jest jeszcze to coś. Odpowiedni styl poruszania się, kuszące i uwodzicielskie ruchy, spojrzenia. Umiejętna gra emocjami. Tego wszystkiego można się oczywiście nauczyć ale jeśli ma się to coś, nauka idzie zdecydowanie szybciej i efektywniej. Większość tancerek klubowych, umie ładnie się ruszać i dobrze tańczyć, natomiast striptiz damski to zdecydowanie więcej.

Co powinna mieć na sobie tancerka.

Wydawać by się mogło, że w przypadku striptizu damskiego, ubiór tancerki to nie jest kwestia najbardziej istotna. Czy na pewno? Najprawdopodobniej każdy z panów ma jakieś swoje fantazje, które chciałby kiedyś zrealizować. Piękna Pani policjantka, czy seksowna pielęgniarka to już kwestia gustu, o którym podobno się nie dyskutuje. Taniec, w którym widzowie zrealizują choć część swoich najskrytszych marzeń, zawsze będzie zdecydowanie atrakcyjniejszy i niezapomniany. Z drugiej jednak strony profesjonalna tancerka nawet w najgorszym stroju potrafi rozpalić zmysły każdego mężczyzny. Natomiast jeśli dobra tancerka ma seksowne wdzianko…tak, wtedy już nic więcej nie potrzeba.

Jaka muzyka?

Dobry pokaz można podkręcić odpowiednią muzyką i efektami świetlnymi. Erotyczny taniec podkreślony idealnie skomponowanymi i dopasowanymi efektami, zawsze daje niezapomniany efekt. Dobre światło podkreśla każdy ruch tancerki wykonującej striptiz a oplatająca to wszystko odpowiednia muzyka zamyka wszystko w jednej nierozłącznej całości. Taki pokaz będzie miłym wspomnieniem na długi czas.

Striptiz damski – Gdzie?

Wiadomą sprawą jest to że misce w którym striptiz damski się odbędzie ma dość duże znaczenie. Inaczej striptiz wygląda w domu, gdzie nie ma tak wielu możliwości. Podłączenie sprzętu, reflektorów, odpowiednich głośników itp. w domowym zaciszu jest w zdecydowanej większości przypadków dość kłopotliwe. W klubach, gdzie warunki są wprost idealne striptiz damski nie ma żadnych barier. Nie znaczy to natomiast, że striptiz w klubie zawsze jest lepszym rozwiązaniem. Atmosferę całej zabawy i tak tworzą osoby w niej uczestniczące. Innymi słowy to jak wygląda cała zabawa zależy od jej uczestników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zobacz także: Striptiz męski

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.