Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Wrocław, Kalisz, Ostrów Wielkopolski

Robert nie lubi półśrodków. Jest facetem konkretnym, zdecydowanym i zawsze perfekcyjnie przygotowanym, a przy tym jest także znakomitym aktorem. Równie dobrze mógłby wystąpić od razu całkiem nago, a i tak wszyscy wiedzieliby, jakiego stroju zapomniał. W czasie występu on rozgrzewa widownię, a widownia jego i tak mogłoby to trwać w nieskończoność, bo atmosfera robi się coraz gorętsza z każdą chwilą.

robert-striptizer tancerz-erotyczny-chippendales-kalisz robert-tancerz-erotyczny wieczór panieński chippendales-ostrow-wielkopolski robert-striptiz męski tancerz-erotyczny-chippendales-wroclaw

 

Robert jest tancerzem zdyscyplinowanym i pedantycznym. Przygotowuje swój show, a później realizuje go punkt po punkcie z morderczą precyzją i zapamiętaniem godnym pozazdroszczenia. Dba o szczegóły, bo wierzy, że właśnie w nich tkwi prawdziwa moc jego pokazu i cóż… prawdopodobnie ma rację. Drobiazgowo analizuje każdy swój występ i z każdego wyciąga wnioski na kolejny. A że wykonał już niejeden striptiz męski, to striptizer z niego pierwsza klasa. Błędy? Nikt ich w jego show nie zauważa, więc nawet jeśli są, to Robert musiałby się do nich sam przyznać. To jednak nie znaczy, że jest sztywniakiem – co to, to nie! Wśród chippendales we Wrocławiu i Kaliszu ma doskonałą opinię i powszechnie wiadomo, że nawet jeśli przygotuje sobie idealny plan, to bez żalu go porzuci, jeśli wyczuje, że trzeba czegoś innego, żeby rozruszać wieczór panieński czy inną imprezę.
Gdzie możecie go spotkać? We Wrocławiu, Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim dość regularnie, czyli po parę razy w tygodniu, ale jeśli usłyszycie gdzieś, że była niezła impreza z chippendales, to jest spore prawdopodobieństwo, że i on tam był. Taki ma już dar, że każda impreza, którą odwiedza, staje się hitem. Wśród striptizerów z Ostrowa jest niekwestionowanym numerem jeden. Jako jedyny z nich naprawdę przygotowuje się na każdy pokaz. Przygotowuje się jak do roli w najlepszej hollywoodzkiej superprodukcji, żeby imprezę rozbujać do granic możliwości.
Mimo swojej postury – a do mikrusów nie należy – jest zwinny, szybki i, jak powiedział klasyk: „rzekłbym nawet gibki”. Po prostu wymiata. Kiedy zaczyna striptiz, temperatura momentalnie podskakuje do góry, a później już nie spada aż do końca pokazu. Wykonuje striptiz męski, odwiedza chętnie i kluby, i mniejsze, kameralne spotkania, które mają zupełnie inny klimat, ale mogą być równie podniecające, co najlepsza impreza klubowa. Na swoim koncie ma występy na spotkaniach zamkniętych w takich branżach, które rozruszać naprawdę trudno – to jednak specjalista od niemożliwego.
Jeśli szukasz striptizera, który naprawdę wie, co ma zrobić, żeby rozgrzać każdą publiczność, to nie możesz lepiej trafić. Skończ już dalej szukać i daj znać – Robert na pewno przygotuje coś specjalnego, bo robi tak zawsze: nie powtarza nawet najlepszych show, tylko zawsze przygotowuje nowy, jeszcze bardziej dopracowany. Jest dynamiczny, umie się dostosować w mgnieniu oka, nigdy się nie męczy i aż emanuje pozytywną energię. Z pokazu chippendales robi sztukę na najwyższym poziomie, potrafi w swój show wpleść elementy pozornie zupełnie od czapy, które nadają całości niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że striptiz naprawdę zapada w pamięć na zawsze. Nie ma w tym ani słowa przesady. Ostatecznie zresztą co można zapamiętać lepiej z wieczoru panieńskiego niż doskonale zbudowanego faceta, który deklasuje Herkulesa figurą, a ruchami zakasowałby absolutnie każdego? No tak – sami nie wiemy, czy można mieć lepsze atrakcje niż striptiz Roberta. Być może któryś z innych naszych facetów, ale to już zupełnie inne style.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.