Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Legnica, Lubin, Głogów

Richard bierze swoją pracę na poważnie, ale nie jest poważny. Chippendales to według niego więcej niż striptiz męski – to także rozrywka. Lubi czasem zaszaleć i zrobić coś, czego nie było w planie. Na szczęście ma szósty zmysł, który w każdym razie podpowiada mu, jaki powinien być kolejny ruch. To tancerz erotyczny, który ze zwykłego wieczoru panieńskiego robi praktycznie striptiz na linie nad przepaścią. Nigdy się jednak nie potknął, a trzymając się sztywnych reguł, wykończyłby się w pięć minut.

Richard striptiz męski tancerz erotyczny chippendales Głogów Richard wieczór panieński tancerz erotyczny chippendales Lublin

Richard jest scenicznym zwierzęciem, którego nie da się upilnować. On ma własny plan i nic więcej się nie liczy – zresztą często nie liczy się nawet i ten scenariusz, który sam ułożył. Potrafi się trzymać ram czasu i przestrzeni, ale na więcej nie ma co liczyć. Jest szalonym eksperymentatorem, który wprost uwielbia dodawać do swojego show: a to jakieś nawiązania do znanych klipów, a to coś, co jakoś szczególnie pasuje pod tematykę imprezy, a to po prostu pójdzie na żywioł, odstawi manianę i zobaczy, co to da. Właściwie to nie ma co czekać na efekt – zawsze jest natychmiastowy i zawsze niespodziewanie dobry. Komuś, kto oglądałby te sceny z daleka, przyszłoby do głowy tylko słowo „wariat”, ale w tym szaleństwie jest metoda. Richard ma intuicję, szósty zmysł, który striptizerowi podpowiada, jaki ruch ze scenariusza wywalić, a jaki wpisać w to miejsce. Każdy krok, nawet jeśli wygląda na spontaniczny, jest dopasowany pod kogoś wśród widzów, żeby każdy dostał to, po co przyszedł. Przy okazji warto dodać, że Richard wszystko to potrafi zrobić z wdziękiem osobistym, któremu nikt nie potrafi się oprzeć. Umie swoim ruchom nadać dowolne tempo, a kierunek przedstawienia określić tak, żeby każdy, kto je ogląda, od razu go podłapał. Richard jest po prostu przewodnikiem stada, który działa, a nie planuje, bo pokaz odbywa się na żywo, a nie tylko w głowie.
Głogów, Lubin i Legnica już znają jego możliwości. W tych miastach Richard stanowi markę samą w sobie i w rankingu najlepszych chippendales umieszczany jest tylko po to, żeby było widać, jak wiele jeszcze innym brakuje, żeby choćby się do niego zbliżyć, ale przez to tylko wydłuża tabelę, po paręnaście miejsc po nim zostaje zawsze puste. Kiedy zgadza się wpaść na jakiś wieczór panieński, to już wiadomo, że nie będzie to zwykła impreza, tylko jedna z tych, po których dalsze wyjścia do klubu praktycznie tracą sens. Nie ma Richarda, to zostaje tylko namiastka zabawy. Dokładnie z tego samego powodu ten striptizer w klubach pojawia się regularnie – jedyne, co może złagodzić głów publiczności to większa porcja Richarda. I tak facet uzależnił od siebie już setki, a może tysiące osób, które robią wiele, żeby znów go zobaczyć. I słusznie, bo striptiz w jego wykonaniu naprawdę może uzależniać.
Richard to facet niezwykły. Wygląda na najtwardszego gościa po tej stronie Wisły i nie można powiedzieć, żeby twardy nie był. Jeśli jednak publiczność chce obejrzeć striptiz w jakiejś delikatniejszej postaci, to Richard jest w stanie to zagrać. Ma w sobie coś z każdej postaci, którą może się stać. Umie się maskować, a potem zrzucić kamuflaż i pokazać, na co go stać. Jeśli pomysły na atrakcje powoli się kończą, a żaden nie wydaje się dość dobry, zostaje jeszcze on – ci, co widzieli, dobrze wiedzą dlaczego tak jest. A ci, którzy nie widzieli – no cóż, tego nie da się opisać, tylko trzeba na własne oczy zobaczyć, bo przy metamorfozach, jakie potrafi odstawić Richard, zamiana w wilkołaka to mały pikuś.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Wrocław, Kalisz, Ostrów Wielkopolski

 

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.