Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Zielona Góra, Piła, Gniezno

Raphael ma w sobie coś, czego mu zazdrościmy, choć nie umiemy nazwać. Zawsze sprawia wrażenie nieco nieobecnego i zamyślonego, ale mu to nie przeszkadza być czujnym i zwinnym. Choć to chłop wielki jak dąb, porusza się zwinnie jak wiewiórka i równie szybko. Łączy w sobie tak wiele przeciwieństw, że bez takich banalnych porównań nawet nie da się tego opisać. Jeśli chcesz, żeby chippendales był jednocześnie zimny jak lód i gorący jak surówka w hucie, to to jest typ dla ciebie.

Raphael striptiz tancerz erotyczny chippendales Zielona Góra Raphael tancerz erotyczny wieczór panieński Piła Raphael tancerz erotyczny chippendales Gniezno

Raphael to niezwykły chippendales. Ma rozbrajający uśmiech, figurę co najmniej półboga, głowę pełną pomysłów i zwinność, której nikt się po nim nie spodziewa. Znakomicie odnajduje się w roli miłego chłopca, ale wcale nie gorzej wciela się w bandziora. Nie jest jednak aktorem, bo aktor tylko gra, a ten facet wszystkie te postaci nosi w środku, jednocześnie z zewnątrz pozbywając się wszystkiego, co tylko ma na sobie. Mimo wszystko do końca prowadzi show w roli, co sprawia, że te pokazy mają w sobie coś naprawdę niezwykłego i głębokiego, co wymyka się opisowi, ale co można zobaczyć na własne oczy. Raphael jest facetem, który w tańcu erotycznym po prostu się odnajduje. Jeśli czasem wygląda na nieobecnego, to tylko dlatego, że właśnie układa w głowie dalszy scenariusz na wieczór. Zawsze ma ich kilka, na wypadek, gdyby plan A nie wypalił. Nie ma się tym co martwić – B wypala zawsze. Ten facet spokojnie mógłby trafić na okładki czasopism modelingowych, ale jest jeden powód, dla których jeszcze go tam nie ma – zdjęcie się nie rusza, a właśnie ruch jest największym atutem Raphaela.
W Zielonej Górze znają go wszyscy, a w Gnieźnie i Pile zawsze jest chippendalesem pierwszym na liście – dopiero kiedy okazuje się, że Raphael nie ma już terminu, to dzwoni się do innych. Nie dziwota więc, że kalendarz jest zawsze pełny: a to jakiś kameralny panieński, a to wielki show w klubie na sporej imprezie, a to udział w jakimś mniejszym przedsięwzięciu w loży VIP albo niszowym klubie, gdzie schodzi się szczególnie wymagająca publika… A każda z tych imprez z Raphaelem wygląda inaczej, choć jest coś, co je łączy: emocje. Tym razem jednak nie tylko dzika erotyka, chociaż tej nie brakuje, tylko trochę odważnego zachęcania, trochę wycofania, trochę prostej radości, a trochę zawoalowanego flirtu w tańcu erotycznym. Całe spektrum emocji, które tylko można z siebie wydobyć, Rapahel rozdaje dookoła, tworząc atmosferę naprawdę niezwykłą, w pewnym sensie elitarną, ekskluzywną. Jak to możliwe? Tego nie wiemy, ale dopóki działa, to mechanizm nie ma znaczenia.
Raphael znakomicie odnajduje się na największych imprezach i ma zdolność do grania wielu ról naraz – możesz zebrać bardzo mieszaną publiczność, w której każdy chce czegoś innego, a po występie striptizera i tak każdy dostanie to, co na czekał. To mężczyzna, który potrafi wyróżnić każdą z kilkudziesięciu, a nawet kilkuset osób czymś wyjątkowym – swój show planuje niemal na żywo i robi to w taki sposób, żeby każdy dostał to, co po przyszedł, i żeby nikt nie był zawiedziony. Jedyny problem polega na tym, że każdemu zawsze mało, więc wszyscy będą mieli ci za złe, jeśli zaprosisz Rapahela tylko raz. Zresztą już teraz w wielu klubach jego pokaz regularnie trafia na listę głównych atrakcji i temu trudno się dziwić, bo jest na co popatrzeć. To propozycja dla wszystkich tych, którzy najbardziej cenią striptiz męski zupełnie spontaniczny, wyreżyserowany jedynie w minimalnym stopniu, układany na bieżąco tak, żeby dopasować się do oczekiwań publiczności.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Kielce, Piotrków Trybunalski, Opoczno

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.