Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Poznań, Leszno, Jarocin

Patrick to nasza maszyna do wykonywania zadań niemożliwych. Podejrzewamy, że nikt mu nigdy nie powiedział, że są takie rzeczy, których zrobić się nie da i chłopak do tej pory robi absolutnie wszystko. Potrafi być każdy, ruszyć każdą publikę, chętnie podejmuje najtrudniejsze wyzwania i bawi się swoją pracą równie dobrze, co osoby oglądające jego striptiz męski. Taki chippendales to człowiek na każdą okazję. Warto też dodać, że jego występy są często przygotowane jako ramy, a szczegóły dorabia spontanicznie (gdybyśmy tego nie napisali, nikt by się nie zorientował).

Patrick tancerz erotyczny chippendales Poznań Patrick tancerz erotyczny chippendales Poznań Jarocin Patrick tancerz erotyczny chippendales Poznań Jarocin Leszno Patrick tancerz erotyczny chippendales Poznań Jarocin Poznań

Patrick to chippendales do zadań specjalnych. Mistrz brawury i szybkiej reakcji. Gość, który zna każdą rolę, jakby ją ćwiczył od lat, nawet jeśli w konkretnym miejscu i wcieleniu pojawia się po raz pierwszy. Lubi niebanalne pomysły i chętnie wciela w życie najbardziej szalone projekty, przy których inni tancerze dawno by wymiękli. Ma w sobie odwagę, której innym brakuje i pełną świadomość, że striptiz jest pokazem tanecznym. Jednak jego ruchy to nie tylko zaplanowane kroki klasyki tanecznej – to także elementy, których do żadnej znanej formy nie da się przypisać, a które sobie sam wymyślił, bo uznał, że będą przydatne. W tych swoich projektach nie myli się praktycznie nigdy – potrafi wziąć na warsztat dowolny pokaz i tak go zmodyfikować, żeby nagle stał się czymś zupełnie nowym. Patrick jest eksperymentatorem. Prawdopodobnie, nawet gdyby chciał, nie umiałby dwa razy zatańczyć tak samo, ale tego się nie dowiemy, bo nigdy też niczego powtarzać nie miał ochoty. Po co, skoro nowy pomysł jest lepszy od poprzedniego? A że bardziej karkołomny, to nawet lepiej. Patrick jest nie do zdarcia.
Jego naturalnym środowiskiem są najważniejsze kluby Poznaniu, Lesznie i Jarocinie. Bez problemu odnajduje się też na mniejszych imprezach, gdzie nigdy się nie oszczędza i zawsze daje z siebie wszystko, a nawet trochę więcej. Wieczór panieński z tym striptizerem to błyskawiczny pokaz wszystkich typów facetów. Gdyby ktoś dopuścił chippendales do festiwali aktorskich, to Patrick skosiłby wszystkich „zawodowych aktorów”, bo dopiero on potrafi, nie używając ani jednego słowa, wcielić się w dowolną postać i odegrać dowolną rolę. Jego show to zawsze pokaz – nigdy nie idzie najprostszą drogą do celu, ale prowadzi publikę tak, żeby panieński czy impreza taneczna nabrały tempa i specyficznego charakteru. Rozgrzać widzów to za mało – im trzeba dać coś, czym naprawdę można się zabawić i takim czymś jest pokaz Patricka. Facet ma taką ilość energii, że możemy w zasadzie już od dziś zamykać elektrownię – sam zaopatrzy nas wszystkich w odpowiednią ilość ciepła, a i prąd przejdzie po kręgosłupie.
Patrick jest specjalistą od zadań niemożliwych. Jeśli w Twoim klubie było już paru striptizerów, ale imprezy kończyły się totalnym fiaskiem, postaw wszystko na niego, a on postawi imprezę na nogi. Nie raz i nie dwa już to zrobił. Na panieńskim proponujemy go podać jako ostatnią atrakcję, bo tak się wam będą trzęsły nogi, że przejście do następnego klubu raczej nie wchodzi w grę. Zresztą po co? I tak nic lepszego niż show Patricka i tak już się wam nie trafi. Striptiz w jego wykonaniu naprawdę wypala publiczność – jeśli da się go czymś przebić, to jeszcze nie wiemy czym. Sugerujemy kryptonit. Poza tym, to doskonały typ do klubów, które chcą zerwać z tradycją i czymś się wyróżnić. Patrick ma swój własny styl i w dużej części właśnie jego show staje się wizytówką klubów. Na stałe bywa w kilku różnych i zawsze ma tam komplet pod swoją sceną. Jeśli jeszcze ktoś dodatkowo mógłby wejść, to znaczy, że to impreza zamknięta i po prostu organizator więcej nie wpuszcza, a bramkarz musi dobrze pilnować drzwi.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Legnica, Lubin, Głogów

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.