Inne

Ponadto:

Grupa Erotyczna Army of Lovers zapewnia szerokie spektrum gorących atrakcji na imprezy. Oferujemy także:

• Profesjonalne Hostessy
• Pokazy Samby Brazylijskiej
• Gorące Fordanserki

Organizujemy:

• Bodypaiting Show
• Wybory Miss Erotica i Miss mokrego podkoszulka
• Wybory Mistera i inne

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy show, jaki przyjdzie Ci do głowy, jeśli tylko dasz nam wcześniej znać. Nasi tancerze erotycznie i striptizerki dodadzą emocji wielu imprezom, a dzięki temu, że każdy pokaz planujemy indywidualnie, będziemy mogli z łatwością przygotować show, które wzbogaci Twoją imprezę i pozostawi niezatarte wrażenia.
Nawet jeśli dwa pokazy dostaną ten sam tytuł, nie masz się czym martwić – to tylko tytuł, a w Army of Lovers przywiązujemy się raczej do treści, a nie do tytułu. Wspólnie z tobą wybierzemy więc temat pokazu, zdecydujemy, kto weźmie w nim udział, a później przygotujemy scenariusz i sprawimy, że impreza wybuchnie emocjami.
Spora dawka erotyki przydaje się zawsze. Przygotujemy takie show, że goście będą zachwyceni. Striptizerzy i tancerki erotyczne z Army of Lovers to profesjonaliści – nie boją się wyzwań, zresztą mają już tyle doświadczenia, że byle czym zaskoczyć się ich nie da. Może nie wiesz, ale brak profesjonalizmu może rozłożyć każdy erotyczny show – dlatego my nie zmieniamy zwycięskiego składu. Nasi tancerze erotyczni zwiedzili już kawał świata, zachwycając publiczność w wielu z najbardziej znanych klubów czy kasyn europy. Nie są też dal nas niczym nowym najdziwniejsze wieczory kawalerskie i panieńskie, więc jeśli tylko masz ciekawy pomysł na imprezę, pomożemy Ci jeszcze go poprawić, dodając właściwą porcję erotyki.
Taniec erotyczny to sztuka, a sztuki nie wolno się bać. To jak, czego potrzebujesz?

Zobacz także: Chippendales

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.