O NAS

Army of Lovers to profesjonalna grupa tańca erotycznego z międzynarodowym doświadczeniem . W skład naszej grupy wchodzą piękne, sexowne i zmysłowe tancerki erotyczne na wieczór kawalerski czy inną imprezę o tematyce Erotic Show. Najlepsi, najprzystojniejsi tancerze erotyczni którzy swym show urozmaicą niejeden wieczór panieński, dzień kobiet, Ladies Night czy pokaz w stylu chippendales. Dj Topless która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dj-ek w europie, a jej show to połączenie zmysłowego tańca, energicznej muzyki klubowej i zmysłowego wyglądu scenicznego . Catwoman to wyjątkowy pokaz erotyczny , tajemniczej , drapieżnej a zarazem uwodzicielskiej kobiety kot zamkniętej w stalowej klatce . Erotic Bar to show dedykowane dla kasyn czy klubów nocnych . Wyjątkowy smak kolorowych drinków serwowany przez naszych barmanów i barmanki topless . Erotyczne Show , uwodzicielskie spojrzenia i gorąca atmosfera sprawią ze kolejki do baru w tym dniu będą wyjątkowo długie.

Historia naszej działalności sięga daleko wstecz i pozwala nam dziś pochwalić się bogatym doświadczeniem, które zdobyli nasi tancerze erotyczni. Mieliśmy przyjemność występować na wielu imprezach w całej Polsce jak i na świecie. Duże zadowolenie i stale rosnące zainteresowanie naszymi pokazami , buduje naszą renomę już od wielu lat. Jeśli oczekujesz dreszczyku emocji, elementu zaskoczenia i gorącej erotyki to możesz na nas liczyć. Każdy nasz tancerz erotyczny i tancerka erotyczna posiada umiejętności które rozgrzeją tłumy i pobudzą pozytywne wrażenia jakie na pewno zapadną w Państwa pamięci. Do każdego występu przygotowujemy się indywidualnie, dzięki czemu nasze show zawsze jest niepowtarzalnym widowiskiem. Nasi specjaliści od choreografii przygotowali pełne erotyzmu układy , które mają zaskoczyć widza. Striptiz męski i striptiz damski w naszym wydaniu to profesjonalne układy wypełnione tańcem dostosowanym do odpowiedniej oprawy muzycznej. Każdy striptizer czy striptizerka grupy Army of Lovers może być nie tylko dodatkiem rozrywkowym dla twojej imprezy , lecz głównym punktem programu. Jeśli jesteś właścicielem pubu , klubu nocnego , kasyna , modnej dyskoteki , szukasz pomysłu na wieczory panieńskie lub wieczory kawalerskie bądź organizujesz urodziny czy imprezę tematyczną skontaktuj się z nami .

onas

Jeśli kiedyś interesowałeś się naszą branżą, to na pewno o nas słyszałeś, bo mieliśmy okazję już popisywać się także za granicą, a za każdym razem nasze show budziło ogromne emocje i cieszyło publikę. Nas – nie ukrywamy – też, bo kochamy to, co robimy.
Army of Lovers to grupa profesjonalistów z branży Erotic Show. Nasi Chippendales są naprawdę rozchwytywani, a wolny wieczór u naszych striptizerek trafia się rzadko, więc dobrze zrobisz, jeśli szybko zarezerwujesz czas dla siebie.
We wszystkich naszych pokazach dbamy o to, żeby były czymś więcej niż tańcem erotycznym. Olbrzymią wagę przykładamy nie tylko do tego, co dzieje się na scenie, ale i do tego, co rozgrywa się poza nią: muzyka, światła, atmosfera – oto co nas wyróżnia. Zmysłowe tancerki i najprzystojniejsi striptizerzy to nasza reklama. W tej branży historia rodzi się szybko, ale legendę buduje się długo. Dziś wiele osób, które szukają striptizerki an wieczór kawalerski albo chippendales na integracyjny babski wieczór od razu pyta o nas.
Dla nas taniec erotyczny jest sztuką. Pobudzamy zmysły, rozpalamy wyobraźnię i kreujemy nową rzeczywistość, w której każdy może być tym, kim chce. Owszem, mamy gotowe scenariusze, ale nie ma żadnego problemu, żebyśmy dla Ciebie opracowali nowy. W końcu od tego jesteśmy – żeby spełniać fantazje erotyczne w każdym wydaniu! Przesycimy erotyką nie tylko urodziny czy wieczory kawalerskie – jesteśmy również otwarci na stałą współpracę z klubami!

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.