Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kenzo… Z nim mamy mały problem, bo skubany jest tak dobry, że z powodzeniem rozruszałby nawet męską publiczność. Jest urodzonym przywódcą, więc nic dziwnego, że jego taniec erotyczny powoduje, że poszłyby za nim całe tłumy. On nigdy nie gra, tylko zawsze jest. Striptiz męski staje się czymś zupełnie nowym, kiedy to Kenzo przygotowuje swój układ. Ma olbrzymią charyzmę i umiejętność błyskawicznej zmiany planów, kiedy do głowy przyjdzie mu w międzyczasie jakiś nowy, lepszy pomysł.

Kenzo wieczór panieński tancerz erotyczny chippendales Gdańsk Kenzo striptiz męski tancerz erotyczny chippendales Sopot

Kenzo ma olbrzymią charyzmę. W zależności od tego, jak sobie show zaplanuje, może doprowadzić publiczność w dowolny punkt albo za rękę, albo za włosy. Jego pokaz ma w sobie coś hipnotyzującego i jest najlepszym dowodem na to, że striptiz to tylko forma tańca. Niby wiadomo, jaka figura zamknie cały układ, ale nikt nie wie, jakie będą między pierwszą a ostatnią. Kenzo potrafi zatańczyć tak, żeby właśnie ta niewiadoma była najsmaczniejszą zagadką całego wieczoru. To potężny facet, który nie ma problemu z odegraniem dowolnej roli. Gdyby kiedyś pomylił się, i zamiast stroju policjanta, zabrał na show ubiór kelnera, to i tak wszyscy wierzyliby, że ten gość z tacą zamiast pistoletu i chustą przez ramię zamiast czapką na głowie jest policjantem z krwi i kości. To dlatego, że największą siłą Kenzo jest mowa ciała. To, co potrafi zrobić ze swoim, przekracza zdolność pojmowania. Jest po prostu facetem, który cały czas dopracowuje swój układ – robi to również w czasie jego wykonywania, ale ani na chwilę nie zapomina o kontakcie z publiką. Jest tam z nią, a nie obok, sam jest jednocześnie organizatorem imprezy, występuje na niej, ogląda się z boku, podpowiada sobie i świetnie się bawi. Wszędzie go pełno, więc nikomu w całej sali nie zabraknie poczucia, że ten pokaz jest specjalnie dla niego.
Kenzo opanował w pojedynkę całe Trójmiasto: Gdańsk, Sopot i Gdynia zawsze witają go z olbrzymią przyjemnością, zresztą odwzajemnioną. Wieczór panieński, na którym pojawia się ten tancerz, staje się nagle czymś, co wychodzi z nakreślonych ram. Kenzo przejmuje inicjatywę i prowadzi wszystkich uczestników imprezy tam, gdzie czeka jeszcze lepsza zabawa. Ma instynkt, który pozwala mu to samo zrobić z małym, kameralnym wieczorem panieńskim, elitarną publiką loży VIPowskiej w najlepszym klubie i na zamkniętej imprezie dla najbardziej pesymistycznej publiki pod słońcem. Kenzo po prostu wie, co ma robić. Nie wiemy, skąd wie, ale to żaden problem – w końcu wystarczy, żeby on umiał to zrobić. Jako chippendales sprawdził się już w sytuacjach, w których inny musieliby wymięknąć – potrafi niczym kameleon wczuć się w otoczenie, a później, kiedy już pierwszym ruchem pokaże, kto tu teraz rządzi, prowadzi imprezę prosto do punktu wrzenia, zza którego jeszcze nikt nie wrócił.
Kenzo bardzo często odwiedza trójmiejskie kluby. Po prostu go tam lubią. Zapraszacie go też często na wieczory panieńskie, bo to ideał faceta. Potrafi być każdym i w ciągu jednego show uświadomić wszystkim dziewczynom, ilu jeszcze typów facetów nie poznały, a już zdecydowały się na podjęcie wyboru. Uwaga – po jego pokazie nietrudno się rozmyślić. I od razu informujemy, że Kenzo jest jeden, niepowtarzalny, nie ma brata bliźniaka, nie możemy go sklonować, a sam nie zostanie na razie z nikim na dłużej, więc nie warto dla niego porzucać planów, choć po jego występie na pewno Twój facet będzie się wydawał mniej imponujący niż jeszcze godzinę wcześniej. Takie ryzyko, jak się na chippendales bierze najlepszego gościa w mieście.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Lublin, Radom, Puławy

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.