Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Rzeszów, Stalowa Wola, Przemyśl

Giorgio prywatnie nie jest rozgadany, ale to nic – umie mówić przez taniec. Ma hopla na punkcie doskonałości ruchów, więc jest to tancerz erotyczny, któremu chętnie powierzamy zadanie rozruszania co bardziej doświadczonych pań. W zasadzie on nawet nie tańszy, tylko płynie. Gdyby nie był chippendales, to pewnie byłby… Nie, on na pewno byłby jednym z nas. Striptiz to dla niego najlepszy sposób na wieczór panieński.

Giorgio tancerz erotyczny chippendales Lublin Giorgio tancerz erotyczny chippendales Radom

Aż strach coś o nim napisać, bo jak mu się nie spodoba, to gotów nas wszystkich zaraz rozstawić po kątach tak, bo ma super moc panowania nad tłumem. Nie musi niczego mówić, bo wystarczy, że zrobi jeden gest i wszyscy od razu wiedzą, jaki jest tego cel. Widownia idzie za nim tam, gdzie ich zaprowadzi, nawet jeśli będzie tam niebezpiecznie gorąco. A że będzie, to wiadomo od razu, bo przy tym facecie piekło jest przyjemnie chłodnym miejscem. To on ma w sobie więcej ognia, a co więcej w zupełności nad nim panuje. Jest duszą towarzystwa i to po nim widać – nie ma takich, którzy na niego nie spojrzą, kiedy pokazuje swój show. Taniec erotyczny w jego wykonaniu jest zawsze czymś pośrednim między spokojnym spacerem tygrysa, atakiem jądrowym a przyjemną rozmową. To wszystko jest w jego ruchach: zaproszenie, spokój, opanowanie i żar, który zawsze udziela się publiczności. Giorgio uwielbia wplatać w swoje show elementy nawiązujące do walki – jego pokazy są agresywne, zdecydowane, prawdziwie męskie. Nie ma wątpliwości, że oto na scenie występuje prawdziwy facet z krwi, kości, a przede wszystkim potężnych mięśni, a nie jakaś miękka fafuła. Jemu nie da się w kaszę dmuchać, więc nawet ci, którzy widzieli już wiele, będą zachwyceni tym stylem.
Rzeszów, Stalowa Wola i Przemyśl – tam już wiedzą, że Giorgio jest odpowiedzią na problemy właścicieli klubów i organizujących wieczory panieńskie. Jeśli ktoś ma ochotę pokazać widowni, jak wygląda prawdziwy facet, to inny model zawiedzie. Giorgio jest facetem niezwykle otwartym i odważnym. Wielu chippendale nie boi się striptizu, ale przeraża ich taniec – to, że trzeba się ruszać i nieźle przy tym bawić. Striptiz w wykonaniu tego gościa jest inny – on mógłby tańczyć w nieskończoność, a jedynym, co go przed tym powstrzymuje, jest fakt, że po przekroczeniu pewnej temperatury pokazu na występ trzeba by było zaprosić ratowników medycznych. I tylko dlatego taniec erotyczny by Giorgio kiedyś się kończy. Loża w dobrym klubie, wieczór panieński, a może jakaś zamknięta impreza w doborowym towarzystwie? Wszędzie tam, gdzie trzeba chippendales, który wie, że striptiz to więcej niż zrzucenie przebrania, Giorgio będzie idealny.
Jako jeden z nielicznych tancerzy świetnie czuje się na każdej imprezie – małej, średniej i tej całkiem sporej. A przy tym zaskakująco niewiele musi robić, żeby się dostosować. Jeśli szukasz striptizera, który nie będzie bawił się w kameleona i podlizywał publice, tylko złapie imprezę za mordę i poprowadzi tam, gdzie powinna się ona znaleźć, to nikt lepiej tego nie zrobić. Oczywiście, że styl się zmienia, ale charakter zostaje – Giorgio jest tancerzem, który robi swoje, a nie czai się w cieniu. Jego zadaniem jest zawsze rozruszanie imprezy. Hamowaniem niech zajmie się ktoś inny, bo to już prawie niemożliwe. Jedyne, co można zmienić, to skala – impreza każdej wielkości będzie równie szybko rozgrzana, ale na każdej pokaz wygląda trochę inaczej, żeby zawsze wszyscy znaleźli w coś specjalnie dla siebie.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Gdańsk, Gdynia, Sopot

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.