Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Warszawa, Siedlce, Wyszków

Fericze to tancerz ultrakonkretny. Jego super moc to natychmiastowe podnoszenie temperatury do punktu wrzenia i utrzymywanie jej na tym poziomie przez dowolnie długi czas. Naturalny, znający swoje możliwości, lubiący proste, ale urzekające ruchy, tak projektuje striptiz męski, żeby chippendales zyskali nową głębie. Fericze nie potrafi działać na pół gwizdka – jeśli wychodzi na wieczór panieński, to najchętniej wysyłalibyśmy z nimi ratownika medycznego na wypadek omdleń z wrażenia.

Fericze striptiz chippendales Siedlce Fericze tancerz erotyczny wieczór Panieński Warszawa Fericze tancerz erotyczny chippendales Wyszków

Fericze to prawdopodobnie jeden z najodważniejszych tancerzy erotycznych w Polsce. Nie traci czasu na planowanie – po prostu gra. Wychodzi na scenę, patrzy, kto go ogląda, błyskawicznie układa plan i z bezwzględną dokładnością realizuje go punkt po punkcie, pomijając każdy ruch, który nie prowadzi do celu, każdy gest, który nie podniesie szybko temperatury. Jako chippendales wypracował własny styl – pozbawiony romantyzmu, ostry, brutalny, ale niepozbawiony pewnej subtelnej nuty ironii. Czysta przyjemność – oglądać jego pokaz, to jak żreć chilli na kilogramy. Aż boli, bo rozsadza oczodoły, ale przerwać się nie da. Pokazy Fericze są proste, ale nie ordynarne. Ten facet po prostu usunął z nich całą zbędną otoczkę – całą misją jest po prostu rozgrzać publiczność i tę misję jest w stanie zrealizować zawsze. Być może kiedyś występował na jakiejś Grenlandii czy w podobnym miejscu, bo to idealnie tłumaczyłoby topnienie lodowców. Nawet gdyby na niego nie patrzeć, to ten erotyzm się czuje przez skórę. A nie patrzeć nie będzie łatwo, bo idealna geometryczna precyzja jego show jest czymś, co przyciąga całą uwagę.
Być może właśnie ze względu na swój surowy, ale piękny styl, Fericze podbił serca (pal licho serca, inne narządy tak samo) w Warszawie. Siedlce i Wyszków też stoją za nim murem i nie bez przesady możemy powiedzieć, że to on jest striptizerem numer jeden. Chippendales uciekają przed nim w popłochu, bo jego pokaz wymiata wszystkich i kasuje znaczenie dowolnego show, które odbyło się wcześniej. To tak, jakby wszystkim zrobić pranie mózgu: starasz się dać gościom to, co najlepsze, pękasz z wysiłku, a potem wchodzi Fericze, odstawia swój niezawodny striptiz i nikt już nie pamięta, co było wcześniej. Liczy się on – jego idealna sylwetka, testosteron, który czuje się w powietrzu, a w pamięć wbijają się tylko obrazy prostych ruchów: minimum efekciarstwa, maksimum efektu. Fericze potrafi okręcić sobie wokół palca i nie tylko cały wieczór panieński: to striptizer, który mógłby poprowadzić za sobą w przepaść cały tłum, gdyby tylko miał takie życzenie. Na szczęście przy swoim lapidarnym stylu tańca jest facetem wrażliwym i uwielbiającym swoje zajęcie, więc tego nie robi.
Znakomicie radzi sobie w największych klubach. Sam jeden jest w stanie zapanować nad każdą publicznością, nad każdą widownią. Jest stałym gościem w najlepszych klubach w mieście, gdzie za każdym razem pokazuje show, którego nikt wcześniej nie widział. Jest otwarty na nowe pomysły i scenariusze, chętnie sam eksperymentuje, zachowując jednak własny styl. Uwaga do organizujących wieczory panieńskie: Fericze nie bywa letni. To tancerz, który od razu daje z siebie wszystko, więc łatwo o przegrzanie. Warto zadbać o odpowiednią ilość płynów chłodzących, żeby utrzymać towarzystwo w ryzach. Tak naprawdę to jedyny chippendales, jaki kiedykolwiek będzie ci potrzebny – jeśli zobaczysz go raz, zrozumiesz, że podobnego występu nie da absolutnie nikt inny. Zresztą – inni mogą być najwyżej równie dobrzy, lepsi niż Fericze nie będą na pewno.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Rzeszów, Stalowa Wola, Przemyśl

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.