Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Daro jest znakomitym aktorem. Każdy z naszych tancerzy deklasuje aktorów serialowych, bo to średnia sztuka, ale mamy uzasadnione podejrzenia, że Daro równie dobrze, co na wieczór panieński, mógłby wyjść na scenę Teatru Wielkiego i zagrać tam dowolną rolę. Jest mistrzem przebieranek, a striptiz męski w jego wykonaniu jest prawdziwym spektaklem, w którym gra wszystko: główny aktor, kostiumy, scenografia i rekwizyty.

 Daro tancerz erotyczny chippendales Bydgoszcz  Daro striptizer chippendales Toruń  Daro striptiz męski na wieczór panieński Włocławek

Daro to mega spontaniczny i bardzo energiczny facet. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą chętnie przekazuje dalej. Planuje każdy striptiz, ale bardzo chętnie improwizuje, jeśli publice sprawia to tyle samo frajdy co i jemu. Nie lubi trzymać się reguł, bo ustala własne, i trzeba przyznać, że te, które wymyśli, sprawiają, że każdy wieczór panieński toczy się dalej sam bez niczyjej pomocy. Inna sprawa, że to właśnie Daro odpowiada za podniesienie temperatury i taką dawkę erotyki, jakiej nikt inny nie umiałby zapewnić, więc kiedy wychodzi, wszyscy żałują. To gość, który swoim wyglądem i ruchami potrafi zdziałać cuda – jako chippendales jest po prostu niezastąpiony. Jego striptiz to zawsze niezwykłe wydarzenie, punkt zwrotny każdej imprezy. Tak naprawdę, to warto zaprosić go już na początek – później może już nie być żadnych atrakcji, bo i tak wszyscy będą do końca nocy gadali tylko o striptizie, jaki Daro zaplanował.
W Toruniu i Bydgoszczy dość regularnie pojawia się w klubach – jeśli akurat nie ma zamówionego striptizu, to przyciąga wszystkie spojrzenia na parkiecie zupełnie niechcący. Daro po prostu ma w sobie to coś, co sprawia, że nawet jeśli nie chce, to i tak jest w centrum uwagi. Taka mieszanka naturalności i świadomości swojej mocy. Elektryzujące połączenie, którego nikt inny nie jest w stanie podrobić. Po prostu Daro jest niezastąpiony. Poza Toruniem i Bydgoszczą wiedzą też o tym doskonale we Włocławku, gdzie jeździ z przyjemnością na wieczory panieńskie, również te kameralne. Wtedy też wychodzi z niego prawdziwa bestia – niby łagodny, ale to tylko pierwsze wrażenie. Samiec alfa. Potęga w genach, testosteron na wierzchu i zdolność do natychmiastowego odnalezienia się na każdej imprezie.
Striptiz Daro to połączenie starannie wyreżyserowanych przypadków, spontanicznej rezygnacji z nich i zastępowania jednych ruchów innymi – coraz bardziej skutecznymi. Zdecydowanie zalecamy trzymać na podorędziu koce gaśnicze i wiadra z wodą, bo Daro zasłynął z tego, że rozruszał już najbardziej drętwe imprezy w klubach, które tylko dzięki niemu wróciły do życia. Nie dociekamy, w jaki sposób mu się to udało – grunt, że potrafi to cały czas. Nieważne, jak wygląda impreza, kiedy on wchodzi na scenę. Kiedy schodzi, to zawsze wygląda podobnie: rozerotyzowany tłum wołający o jego powrót, niezapomniane emocje, wspomnienia, które wgryzają się w pamięć i naprawdę, naprawdę doskonała zabawa. Jeśli więc masz problem z bujnięciem swojej imprezy, boisz się, czy wszystko wypali, to jest bardzo dobry sposób na to, żeby wypaliło na pewno. Ten sposób to właśnie Daro: na wieczór panieński, na specjalny striptiz do klubu, do loży albo na imprezę zamkniętą. Nie ma takiej imprezy, na której ten facet czuje się źle i nie ma też takiej, która może być zła, jeśli on na niej występuje. Sprawa jest więc bardzo prosta: zajrzyj do kontaktu i daj znać: Daro ma wprawdzie mocno zapchany kalendarz, ale zobaczymy, co da się zrobić.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendale na Wieczór panieński Łódź, Sieradz, Bełchatów

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.