Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Białystok, Łomża, Ostrołęka

Cuba ma swój agresywny styl. Może nie widać tego po nim na pierwszy rzut oka, ale już po paru minutach striptizu wszyscy wiedzą, że ten chłopak ma w sobie tyle ognia, że mógłby reklamować się hasłem zapalniczek BIC. Stalowe spojrzenie w jakiś sposób połączył z gracją niemal kocich ruchów. Jest zawsze zwarty i gotowy. To tancerz erotyczny, który potrafi w ciągu sekundy przedzierzgnąć się z czułego kochanka w twardego zdobywcę i robi to wielokrotnie w ciągu swojego występu, w obie strony, aż w końcu jest jednym i drugim w tym samym czasie.

Cuba tancerz striptiz męski erotyczny chippendales Białystok Cuba tancerz erotyczny wieczór panieński chippendales Ostrołęka

Cuba to tancerz, którego na pierwszy rzut oka nic nie wyróżnia – dobrze zbudowany facet o inteligentnej twarzy, ale żeby striptizer? Mało kto odgadłby, że właśnie show erotyczny to jego żywioł. To pierwszy element zaskoczenia. Ale takich niespodzianek ma on w zanadrzu zdecydowanie więcej. Uwielbia je wyciągać na każdym przyjęciu – potrafi odegrać chłodnego i opanowanego, by po chwili wybuchnąć ze spontanicznością, której nie sposób przewidzieć i żarem, jakiego ugasić się nie da. Znakomicie przeobraża się w mgnieniu oka z grzecznego chłopca w erotyczną bestię, która staje się obiektem pożądania wszystkich kobiet. Potrafi w swoich pokazach wykorzystywać inspiracje tańcem klasycznym, w subtelny sposób podkreślać charakter miejsca, dopasowując show do klimatu wnętrza i składu publiczności. Jest facetem, którego bawi ciągła zmiana ról i masek – nawet jeśli strój ich nie przewiduje, to ten gość potrafi wyczarować je dosłownie z niczego. Kiedy wchodzi i schodzi ze sceny, może wyglądać zupełnie inaczej, a w międzyczasie każdej jego metamorfozie towarzyszy podkręcenie nastroju tłumu. Jest aktorem, dyrygentem, reżyserem i barometrem dobrej zabawy jednocześnie.
Cubę znają Białystok, Łomża i Ostrołęka. To chłopak stąd, który znakomicie czuje się w swojskim klimacie kameralnych klubów i na wieczorach panieńskich. Jako chippendales dał się poznać ze strony otwartego, silnego i pomysłowego tancerza. Kiedy układa swoje show, bierze pod uwagę typ publiczności, ale świetnie wpasowuje się w klimat każdej imprezy. Nie jest to jeden z tych tancerzy, którzy potrafią tylko odegrać swoje role – Cuba naprawdę staje się każdą postacią, którą zechce i to doskonale widać w jego ruchach. To striptizer, który świetnie odnajduje się w prestiżowych klubach i na mniejszych imprezach – potrafi być delikatny, kiedy publika jest nieśmiała i drapieżny, kiedy tego potrzeba. Znakomicie czuje się w rolach brutala, ale równie dobrze może wpleść w swój show sporo gorącego romantyzmu, jeśli w tę stronę zmierza widownia. Wszyscy, którzy oglądali jego pokaz kilka razy, zgodnie twierdzą, że to trochę tak, jakby na scenę wychodzili różni faceci: na wieczorze panieńskim był ostry, a już następnego dnia jako chippendales na imprezie zamkniętej dla dystyngowanych gości odegrał rolę dżentelmena, a swoim tańcem podkręcił temperaturę do granic możliwości, choć nikt nie wiedział jak i kiedy.
Cuba jest jednym z naszych najlepszych tancerzy i „towarem eksportowym”. Jego styl – bez skutku zresztą – próbuje dziś naśladować wielu striptizerów. Tego się jednak nie da nauczyć: to trzeba mieć we krwi. Cuba ma, dlatego bardzo często co parę godzin występuje w zupełnie różnych miejscach i za każdym razem jego show jest idealnie świeże i niepowtarzalne. To nie kuchnia, tu nie ma „dania dnia” – Cuba niczego nie odgrzewa ani nie podaje dwa razy. Jeśli barman u Ciebie nie rozcieńcza drinków wodą, to Cuba będzie pasował – u niego też nie ma lania wody, jest esencja, koncentrat męskiego seksapilu, zdecydowania i elastyczności.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Warszawa, Siedlce, Wyszków

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.