Catwoman

Piękna , dzika, drapieżna , zwinna i przebiegła ,  Catwoman .

Spójrz choć raz w jej hipnotyzujące kocie oczy,a gwarantujemy, że na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Każdy jej ruch, każde spojrzenie sprawiają, że nie będziesz chciał  oderwać od niej wzroku.

Odważysz się spojrzeć jej w oczy ?

Odważysz się podejść bliżej?

Może uda Ci się ją oswoić ?

A może poddasz się jej drapieżnemu instynktowi i to ona Tobą zawładnie ?

Chcesz się przekonać?

…….

Wysublimowane, ekskluzywne i spektakularne  show erotyczne na wysokim poziomie, łączące w sobie elementy delikatnej erotyki z teatralnym pokazem.
Specjalnie przygotowana oprawa artystyczna, budująca napięcie muzyka, oraz odpowiednio dobrane stroje .

Kobieta Kot występuje w specjalnie przygotowanej do pokazu klatce.

cat

To jedna z najpopularniejszych fantazji erotycznych, ale w wyobraźni nie trzeba dbać o detale. I jak to zwykle bywa, rzeczywistość umie zatrzaskiwać – kobieta-kot zamknięta w klatce to spełnienie marzeń wielu facetów. Ale czy pomyślałeś, jak się zachowasz, kiedy taką spotkasz? Jeśli nie, to dobrze – teraz już możesz się sprawdzić.
Catwoman to trudny scenariusz – nasza tancerka musi dorównać Twoim fantazjom. Myślisz, że da radę? Zawsze się jej udaje, ale nie pytaj jak. Może to talent, a może ćwiczenia – i tak liczy się efekt. To jak, gdzie postawić klatkę? W sali VIP dobrego klubu? A może w kasynie? To ostatnia decyzja, jaką możesz podjąć, bo kiedy pokaz się zacznie, nie będziesz już w stanie logicznie myśleć. Jej kocia drapieżność i tak Tobą zawładnie.
Koci show to trudny pokaz, który wynosi sztukę tańca erotycznego na zupełnie nowy poziom. Precyzja, dokładnie przemyślany scenariusz i kilka sztuczek, które pozwalają zbudować bardzo duże napięcie. To sztuka większa niż sam taniec. Zmysłowe ruchy, świetne ciało, niezwykły pokaz umiejętności tanecznych i gra wyobraźni – Catwoman to spełnienie wielu męskich marzeń i źródło kolejnych, jeszcze ciekawszych fantazji.
Koci pokaz doprowadzi Cię do szaleństwa, pobudzi zmysły i zapewni niezapomniane wrażenia. Czegoś takiego nie da się zapomnieć. Catwoman pojawiała się już w różnych miejscach nie tylko w Polsce, a reakcje zawsze były takie same. Teraz kolej na Ciebie – są fantazje, które warto spełnić!

Zobacz także: Barmani – For Ladies Edition

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.