Burlesque Show

Burlesque

Burlesque – Burleska jest erotyczną mieszaniną klasyki i nowoczesności. Dołożyliśmy do zużytego już trochę wzorca sporą porcję erotycznego tańca w wykonaniu naszych striptizerek i otrzymaliśmy wybuchową mieszankę. Oto piękne dziewczyny w strojach, które zasłaniają tylko największe tajemnice, z wachlarzami z piór w nieco zbyt ciężkim świetle, tak charakterystycznym dla historycznej burleski – oto show, które leży w pół drogi między wielką sztuką a erotyką najwyższych lotów!
Burleska jest sztuką kasyn – tam się rozwijała i tam pasuje najlepiej, ale dzięki drobnym modyfikacjom nasze dziewczyny będą równie wysoko podnosiły temperaturę klubów, restauracji czy hoteli, a nawet imprez firmowych. Burlesque – oto taniec erotyczny, którego korzenie sięgają dość daleko w czas i przestrzeń, ale który dziś jest tak podniecający, jak nie był jeszcze nigdy.
Chcesz przeżyć coś naprawdę wyjątkowego? Chcesz poczuć dreszcz emocji, jaki pojawia się, kiedy na scenę wchodzą odważne, ale tajemnicze tancerki o doskonałych ciałach i olbrzymich umiejętnościach? Burlesque to niemal przedstawienie teatralne: każdy ruch ma swoje miejsce i czas, tu niczego nie zostawia się przypadkowi, żeby nie utracić tego unikalnego klimatu, jaki towarzyszył burlesce od zawsze. Dziś jednak w Army of Lovers wynieśliśmy tę sztukę na zupełnie nowy poziom, łącząc to, co klasyczne i jednak konserwatywne, z tym, co nowoczesne i odważne.

Zobacz także: Catwoman

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.