Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Kraków, Katowice, Częstochowa

Brayan, gdyby nie był chippendales, pewnie byłby inżynierem. Jest praktyczny, nie wykonuje żadnych zbędnych ruchów, za to przykłada olbrzymią wagę do szczegółów. Jest perfekcjonistą, dla którego wszystko inne niż 120% normy to całkowita porażka. Wieczór panieński wzbogacony o striptiz męski w jego wykonaniu ma niezwykły klimat. Bryan się nie rozbiera – on przeprowadza w głowie setki obliczeń, dokonuje szacunków i planowo działa na każdą osobę. Strój nie jest dla niego przeszkodą, ale i tak się go pozbywa z precyzją zegara atomowego.

Brayan striptizer chippendales Częstochowa Brayan wieczór panieński chippendales Katowice Brayan tancerz erotyczny chippendales Kraków

Bryan to wspaniały facet. Ma przenikliwy, analityczny umysł, który pozwala mu na zaplanowanie najbardziej fascynującego striptizu. Znakomicie przewiduje reakcje publiczności, dlatego nie marnuje czasu na zbędne ruchy – nie musi niczego próbować, bo nie musi patrzeć: wystarczy, że wyczuwa, co przyniesie najlepszy efekt. Znakomicie radzi sobie z trudną publiką – potrafi swoim tańcem porwać i każdego wprowadzić do swojego show. Jest bystrym mężczyzną, który wie, czego pragną kobiety i doskonale umie to pokazać. Potrafi uwodzić wzrokiem, ale tak naprawdę porywający jest jego cały pokaz. Bryan ma niezwykłą umiejętność takiego układania przewidywalnych ruchów, by tworzyły zupełnie nieprzewidywalną całość. Jest magikiem tańca erotycznego: niby wszyscy wiedzą, czego można się na jego show spodziewać, a i tak zawsze wszyscy są zaskoczeni.
Trzy miasta, w których można go najczęściej oglądać to Kraków, Katowice i Częstochowa. To jeden z najchętniej zapraszanych chippendales w całym województwie małopolskim – jego kalendarz często bywa przepełniony, ale on sam zawsze jest wypoczęty i w szczytowej formie. Bywa gościem klubów i dyskotek, chętnie występuje w lożach VIP i na zamkniętych imprezach, za każdym razem dorzucając do swojego show coś nowego. Wieczór panieński w jego towarzystwie to naprawdę niepowtarzalne doznania, ponieważ to chippendales, który uwielbia zaskakiwać. Bryan czerpie olbrzymią przyjemność z zaspokajania potrzeb swojej widowni: striptiz w jego wykonaniu jest podwójną sztuką, bo to nie tylko pokaz erotyczny, ale wręcz minisztuka, taka jednoaktówka, której efekt jest pozornie przewidywalny, ale drogi, którymi Bryan potrafi ten efekt osiągnąć, na pewno nikt przed nim nie przebył.
Właśnie dlatego tak chętnie jest zapraszany do tłumnie odwiedzanych klubów, gdzie schodzą się ludzie, którzy mają wygórowane wymagania. Takim nie wystarczy po prostu kolejny tancerz erotyczny, bo oni oczekują czegoś więcej niż po prostu klasycznego striptizu. Dlatego właśnie Bryan świetnie czuje się w takich warunkach – potrafi płynnie przeprowadzić publikę od stanu znużenia, które towarzyszy stałym bywalcom klubów na początku imprezy, do ekstazy wywołanej nowym, świeżym pokazem tańca erotycznego. Jako chippendales robi wszystko, aby wieczór panieński czy inna impreza były wyjątkowe – zamiast powtarzać utarte schematy i kroki, Bryan tworzy coś nowego: łączy znane elementy, przerabia je po swojemu, i buduje show, którego najprawdopodobniej żaden inny tancerz nie byłby w stanie powtórzyć. To pokaz w najwyższym stopniu indywidualny, mający cechy unikatowe, niezwykłe, a przy okazji bardzo pożądane. Podniecenie jest gwarantowane, podobnie jak doskonałą zabawa, również dla tych osób, które w towarzystwie striptizera zwykle czują się dość niepewnie. Pogoda ducha, która stanowi równie ważny element każdego show, co doskonały kostium i płynne ruchy, jest zaraźliwa, dlatego Bryan często odwiedza ponownie miejsca, w których już był – po prostu ma magiczną moc podnoszenia zadowolenia.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Białystok, Łomża, Ostrołęka

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.