Barmani – For Ladies Edition

Specjalnie przeznaczona dla Pań obsługa barmańska przy udziale męskich tancerzy erotycznych. Seksownie ubrani przystojni Panowie zniewolą przy barze zmysły każdej Pani. Są oni nie tylko kuszący, ale jednocześnie komunikatywni i pełni humoru. Profesjonalnie serwowane przez nich drinki rozbawią Panie i wprowadzają świetny nastrój na imprezie.Stroje dobrane do imprezy, idealnie komponują się z obsługą barmańską i wydobywają wysportowaną naturę męskiego ciała. Mężczyzna ubrany w mankiet, muchę i dolny element stroju podający pyszny drink, sprawi że każda kobieta oszaleje z emocji. Męscy barmani erotyczni zachwycą kobiety, a Panów zmotywują do wykupienia karnetów na siłownię.

pobrane

Nie jest to show erotyczny w ścisłym tego słowa znaczeniu. Nie ma tu striptizu ani tańca erotycznego, choć zapewniamy, że barmani i w jednym, i w drugim są świetni. To raczej dodatkowa atrakcja, taka „nutka zapachowa w butelce perfum”, dodatek, który zamienia zwyczajny wieczór w niesamowite, zaskakujące, ale i pobudzające przeżycie.
Czy towarzyszy temu dreszcz erotycznego pobudzenia? Drogie panie, przy takich barmanach – na pewno. Panowie – cóż, Wy będziecie po prostu zazdrośni, ale to nie zepsuje Wam zabawy. W tej zabawie z Army of Lovers chodzi o pobudzenie wyobraźni i ożywienie atmosfery. Barmani udowodnią, że nawet najlepszy drink staje się jeszcze doskonalszy, jeśli podaje go dobrze zbudowany barman, jednocześnie elegancki i pociągający.
Barmani For Ladies to specyficzny show. Zostaje w nim zawsze mnóstwo miejsca na spontaniczność, na wybuchy wesołości i na luźne rozmowy, a w tym panowie z drinkami są nie gorsi niż w pokazach erotic show. Jest to bardzo nietypowy dodatek do każdej imprezy – odważny, ale bardzo elegancki i wysmakowany. Nie ma w tym ani krzty wulgarności, ale jest szansa na zaspokojenie ciekawych fantazji, również tych, które wyraźnie ocierają się o erotykę.
Barmani to nasza oryginalna propozycja – dobre drinki rzadko bywają podane w tak atrakcyjny sposób, a i zabawa staje się lepsza, kiedy na sali pojawi się ober z muchą, ale z minimalistyczną 🙂 koszulą.

Zobacz także: Pole Dance Show

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

obsługa barmańska w wykonaniu barmanów topless