Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński
Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin

Andy jest zawsze skupiony. Wy się możecie przy nim rozkojarzyć, ale my nie pamiętamy, żeby jego striptiz męski kiedyś nie był idealny, żeby ten tancerz erotyczny się kiedykolwiek pomylił. Jeśli w ogóle coś takiego miało miejsce, to na pewno nie w pracy. Nie jest jednak sztywnym służbistą – to indywidualista, który swoje pokazy układa w taki sposób, że nikt inny nie będzie w stanie nigdy ich podrobić. Jego umysł jest lepiej rozbudowany niż mięśnie i na bieżąco przeprojektowuje każdy krok, żeby był jeszcze skuteczniejszy.

Andy tancerz erotyczny striptiz męski Kołobrzeg Andy wieczór panieński chippendales Koszalin Andy tancerz erotyczny chippendales Szczecin

Andy jest facetem zasadniczym, zdecydowanym, pewnym siebie i błyskawicznie podejmującym decyzję. Jest oryginalny i wypracował swój własny styl, którego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim rozwaga, ale połączona z natychmiastowym wdrażaniem w życie wszystkich przemyślanych ruchów. W gronie chippendales zawsze wyróżnia się nie tylko wybitnie męską aparycją, ale też męskim zdecydowaniem. Ten facet wie, czego chce, ale wie też, czego chcą ludzie dookoła niego. I potrafi to dać. Na każdym wieczorze panieńskim pokazuje swój show obliczony na maksymalne podniesienie poziomu emocji do stanu zagrażającego trwałości dachu, pod którym odbywa się pokaz. Striptiz męski w wykonaniu Andy’ego jest grą emocji, która toczy się tu i teraz. Andy znakomicie radzi sobie pod presją, uwielbia nowe wyzwania i z olbrzymią przyjemnością podejmuje każdą rękawicę, przy okazji zdejmując resztę przebrania, w którym zaczynał swój występ. To chippendales, który nad swoją formą pracuje cały czas, choć już i tak niebezpiecznie zbliżył się do doskonałości.
Jeden z najlepszych striptizerów w Szczecinie, prawie na pewno najlepszy w Kołobrzegu i Koszalinie – wszędzie, gdzie się pojawi, wzbudza w pełni uzasadniony zachwyt, a wiele osób z wielką chęcią wpada obejrzeć jego kolejne show. Gdyby w tej branży ktokolwiek zajmował się liczeniem „odsetka klientów powracających”, to moglibyśmy Andy’ego zareklamować jako mistrza tej kategorii. Niestety – nie mamy takich statystyk, ale za to Andy ma pełną świadomość swoich umiejętności, których nie waha się użyć. Chętnie bawi się na wieczorach panieńskich – i tych mniejszych, i tych całkiem sporych, choć pokazy na obu wyglądają zupełnie inaczej. Andy po prostu dostosowuje swój pokaz do imprezy, ale robi to tak umiejętnie, jak mało kto. Z olbrzymią łatwością odnajduje właściwy krok i buduje specyficzne dla siebie tempo show, które wszyscy uczestnicy zabawy chętnie podchwytują.
Andy to mistrz ceremonii. Choćby na imprezie był doskonały DJ, to i tak wszystko będzie kręciło się wokół chippendales. A jeśli nie będzie, to Andy okręci sobie towarzystwo wokół palca. Jest niezastąpiony w rozkręcaniu trudnych imprez. Jeśli gdzieś zapowiada się drętwy wieczór, to nikt lepiej nie rozpędzi czarnych chmur niż on. A że rozpędza je fruwającą garderobą w dowolnym stylu, to efekt jest jeszcze lepszy. Występy w klubach, na zamkniętych imprezach, a także w każdym innym miejscu, które pozwala na rozwinięcie abstrakcyjnego show Andy’ego, to jego naturalne środowisko, w którym czuje się jak ryba we wodzie. Jeśli więc wisi nad Tobą widmo rozwalonej imprezy i boisz się, że we własnym zakresie tego nie poskładasz, to Andy pomoże. Serio – wystarczy nawet dość krótki pokaz, żeby bardzo skutecznie podnieść temperaturę w klubie czy na innej imprezie i naprawdę nakręcić całe towarzystwo na świetną zabawę. Tylko pamiętaj, że to nieodwracalne – jeśli Andy ich nakręci, to już nikt nie będzie w stanie tej imprezy wyhamować, ale przecież o to właśnie chodzi. Ustaw sobie ten występ – będzie jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy, bo zostanie zorganizowany tylko i wyłącznie dla Ciebie i Twoich gości.

Zobacz również: Striptiz męski, Striptizer, Chippendales na Wieczór panieński Zielona Góra, Piła, Gniezno

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Grupa taneczna Army of Lovers oferuje taniec erotyczny oraz striptiz damski i striptiz męski. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski czy wieczór panieński nasza tancerka erotyczna lub tancerz erotyczny urozmaicą każdy imprezę.