Pole Dance Show

Pole Dance Show to profesjonalny i gorący pokaz tańca na rurze, który zachwyci widownie w każdym wieku. Pokaz Pole Dance to pełny gracji, harmonii i seksapilu taniec erotyczny połączony z wytrzymałością i siła jaka wkłada tancerka by wykonać ruchy niczym zawodowa gimnastyczka . Pole Dance to nie jest typowy taniec na rurze który niczym pokaz go-go pokazywany jest w klubie ze striptizem, to profesjonalne show uwodzicielsko ubranej, pełnej kobiecości a zarazem wysportowanej tancerki która ma zapewnić widzom gorące wrażenia.  Pole Dance to pokaz idealny na imprezy mieszane które zachwycą męską jak i żeńską część publiczności. Nasze show to idealny dodatek artystyczny na imprezy firmowe, urodziny oraz oprawę widowiskową kasyn, hoteli oraz klubów o wysokim standardzie.

pole

To bardzo rozbudowana sztuka. Wykonanie większości figur wymaga niezwykłej zwinności, a często też sporej siły. Tancerki erotyczne potrafią przy tym cały czas zachować doskonały kontakt z publicznością, dzięki czemu każdy pokaz jest jedyny w swoim rodzaju. Wykonanie wszystkich figur wymaga gibkości i sporego doświadczenia, a zrobienie z tego z gracją dodatkowo profesjonalizmu.
Tym, co jest w Pole Dance najbardziej niezwykłe to charakter tego pokazu. Czy jest erotyczny? Oczywiście! Trudno wyobrazić sobie show, które zwierałoby w sobie więcej seksu niż to. Jednocześnie jednak w niczym nie przypomina prymitywnego tańca na rurze z tanich klubów nocnych. Tutaj olbrzymią rolę odgrywają efekty towarzyszące – muzyka, światło, zadymiarki. W Pola Dance chodzi o to, aby stopniowo rozgrzać emocje, podnieść temperaturę na widowni, dołożyć sporą dozę erotyki, ale wszystko to zrobić w dziwnie elegancki i wysublimowany sposób.
Pole Dance Show jest pokazem, który świetnie sprawdza się nie tylko na męskich wieczorach. Właśnie przy takich show okazuje się, że tancerka erotyczna może zachwycić również kobiety! Pokaz tego rodzaju można wykonać prawie wszędzie, łącznie z przestronnym wnętrzem mieszkania lub domu, ale jednak najciekawszy klimat uzyskuje się w klubie, na przykład w VIP-roomie albo w dobrym kasynie, gdzie jest więcej miejsca i można z większym rozmachem zaplanować użycie oświetlenia.
Pole Dance show jest naprawdę czymś niezwykłym. Nasze tancerki są świetne w tej sztuce, dlatego patrzenie na pokaz zapewnia dawkę endorfin (i nie tylko) na baardzo długo i pobudza wyobraźnię na jeszcze dłużej.

Zobacz także: Barmanki Topless

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

Profesjonalne pokazy tańca na rurce