Dj Topless

Dj Hot Lady to najbardziej rozpoznawalna Polska Dj Topless, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowe Show z jej udziałem bez wątpienia będzie niezapomnianą atrakcją każdej imprezy. Dj Hot Lady gra w prestiżowych klubach w całej Polsce jak również za granicą.  Specjalnie wyselekcjonowana muzyka, odpowiednio przygotowane kostiumy i mega dawka pozytywnej energii płynącej prosto z serca i pasji. Show naszej topless Dj   mogą urozmaicić piękne i seksowne tancerki erotyczne lub tancerki klubowe , jak również tancerze erotyczni, dodatkowo show można również wzbogadzić pirotechniką sceniczną ( wulkany, race, wytwornice baniek mydlanych, konfetti itd.)  Nasza Djane to  piękna, utalentowana  i gorrrrrąca kobieta, która bez wątpienia rozgrzeje każdy klubowy parkiet .

Postaw na jakość i profesjonalizm !

djtop

Dj Hot Lady jak nikt inny zna się na swojej pracy. Jeśli widziałeś już podobne pokazy, to wiesz, że zwykle da się ich albo słuchać, albo je oglądać, ale rzadko jedno i drugie. Jeśli tak, to koniecznie powinieneś zajrzeć tam, gdzie gra nasza dziewczyna. Rzadko którą natura obdarzyła nie tylko dobrym uchem!
Dobra muzyka klubowa? Nie ma problemu – Dj Hot Lady naprawdę jest specjalistką od ostrych klubowych klimatów i potrafi ułożyć playlistę równie gorącą, co ona sama. To jest właśnie powód, dla którego tak często Dj Hot Lady pojawia się na imprezach za granicą, a i w Polsce ma mnóstwo zamówień. Uczestnicy imprez mogą więc pochwalić się, że nareszcie moli i patrzeć, i słuchać, a jedno i drugie było źródłem wielkiej przyjemności.
A teraz poważnie – Dj Hot Lady to najlepszy sposób na to, żeby do klubu przyciągnąć prawdziwe tłumy. Choć „wysoka jakość” rzadko jest kojarzona z erotyzmem, to tutaj możesz ją zauważyć. Dj Hot Lady potrafi obsłużyć każdą DJ-ską konsoletę i świetnie zna się na muzyce. Ma wszystko, czego spodziewasz się po kimś, kto ma prowadzić klubową imprezę, a do tego przyciąga wzrok i tu nie ma się czemu dziwić. My wiemy, że gdyby istniał jakiś konkurs na Miss Konsolety, to ona zostałaby zwyciężczynią, i to bez dogrywki.
Chcesz urządzić naprawdę sążnistą imprezę klubową? Taką z dobrą muzyka, świetnym klimatem i jakimś bonusem? DJ Topless to pomysł najlepszy z najlepszych, a Army od Lovers przyśle do Ciebie najlepszą z najlepszych dziewczyn w tym fachu.

Zobacz także: Burlesque

© 2010-2015 armyoflovers.pl. All right reserved.

oferta Dj Topless